PYTANIA-ODPOWIEDZI !

EMS Trening- dlaczego warto skorzystać?

⦁ EMS Trening jest prowadzony przez profesjonalne i pozytywne osoby. Można liczyć na mentalne wsparcie i fachową pomoc w przezwyciężaniu własnych ograniczeń.

⦁ Trening EMS trwa tylko 20 minut i zastępuje intensywny 1,5 -2 godzinny trening na siłowni. Korzystają z niego zarówno sportowcy, jak i ludzie pragnący wzmocnić sylwetkę o tkankę mięśniową lub zrzucić zbędne kilogramy.

⦁ Angażując się w trening EMS oraz kierując się wskazówkami dietetyka, można realnie poprawić jakość życia, zyskać pewność siebie i wiedzę na temat zdrowego żywienia.

⦁ EMS Trening stawia na długofalową, pozytywną zmianę zdrowotną i wydolnościową organizmu, nie zaś na „dietę cud” czy mordercze, zniechęcające treningi.

DLA KOGO? DLA KAŻDEGO!

Elektryczna Stymulacja Mięśni (EMS) jest od lat stosowana w sporcie oraz fizjoterapii. Do niedawna technologia ta dostępna była tylko dla gwiazd sportu, organizacji rządowych typu NASA czy amerykańskiej armii. Obecnie dzięki postępowi technologicznemu trening dostępny jest również dla Ciebie. I dla tych wszystkich, którzy nie grzeszą cierpliwością.

Nie ważne czy jesteś zawodowym sportowcem czy totalnym laikiem, a ze sportem miałeś do czynienia tylko przed TV.

* DLA KOBIET, które chcą poprawić jędrność skóry, zwalczyć niechciany cellulit i zbędne kilogramy

* DLA MĘŻCZYZN, którzy chcą zwiększyć masę mięśniową i wyrzeźbić swą sylwetkę

* DLA OSÓB PO KONTUZJACH, które nie mogą pozwolić sobie na konwencjonalny trening siłowy

* DLA WSZYTSKICH, którzy maja problemy ze stawami, a chcą trenować maksymalnie efektywnie

* DLA OSÓB STARSZYCH, które posiadają problemy zdrowotne związane z podeszłym wiekiem

* DLA ZAWODOWYCH SPORTOWCÓW, jako uzupełnienie jednostek treningowych

* DLA FANÓW SPORTÓW ZIMOWYCH I LETNICH, jako treningowe jednostki przygotowujące do sezonu

* DLA PRACODAWCÓW, którzy chcą zwiększyć efektywność i motywacje swoich podwładnych

* DLA KAŻDEGO, kogo życie zawodowe i prywatne nie rozpieszcza ilością czasu na chwilę dla siebie


KONTUZJE UNIEMOŻLIWIAJĄ CI TRENINGI NA MAKSYMALNYCH OBROTACH?

Metoda EMS nie obciąża stawów a dzięki możliwości wyłączenia pewnych grup mięśniowych przy jednoczesnym, maksymalnym obciążeniu innych nawet z kontuzją będziesz mógł cieszyć się efektywnym treningiem!


CZY BĘDĘ LEŻAŁ A MASZYNA BĘDZIE WYKONYWAŁA ZA MNIE CAŁĄ PRACĘ?

Nic bardziej mylnego. Wysiłek to podstawa! Przysiady, pompki, skoki, podbiegi.. Bez potu się nie obędzie Impulsy elektromagnetyczne wysyłane z urządzenia dodatkowo zmęczą Twój mięsień podczas ćwiczeń przy użyciu sprzętu z trenerem. Uwierz, bardzo się zmęczysz!. Ale pamiętaj, tylko przez 20 minut.

Sprawimy, że trening stanie się Twoim nałogiem!


BARDZIEJ FACHOWO?

Bodźce, które za pomocą specjalnej maszyny będziemy wysyłać do Twojego ciała jednocześnie pobudzą mięśnie antagonistyczne, (czyli zginacze i prostowniki) oraz mięśnie synergistyczne (współdziałające przy wykonywaniu tego samego ruchu). Dzięki temu, że jednocześnie jesteśmy w stanie pracować na 9 grupach mięśniowych, maksymalnie możemy skrócić czas trwania ćwiczeń, w porównaniu do normalnego treningu. Dodatkowo dzięki kontroli impulsów zwiększymy Twoją siłę i szybkość motoryczną, jednocześnie minimalizując obciążenie stawów i ryzyko kontuzji.


JAKIE OSIĄGNIESZ EFEKTY? 

* spadek wagi i redukcja tkanki tłuszczowej (nawet do 1200 kcal w ciągu 20 minut)

* zwiększenie masy mięśniowej

* wyrzeźbienie sylwetki – zmniejszenie obwodów i dysproporcji mięśniowych

* wzrost mocy maksymalnej

* wzrost wytrzymałości i wydolności

* poprawa mobilności


Czy metodą EMS może trenować każdy bez względu na wiek? I jakie są przeciwskazania?

Do treningu może przystąpić każda osoba bez wyraźnych przeciwwskazań medycznych (np. choroba wieńcowa, rozrusznik serca, choroba nowotworowa), które są również powodem do ograniczenia innych aktywności fizycznych. Do treningu EMS mogą przystępować wszystkie osoby powyżej 18 roku życia, trening nie ma górnej granicy wiekowej.


Czy można trenować podczas ciąży?

NIE. Elektorostymulacja i skurcze mięśni nie są rekomendowane podczas ciąży.


Czy trening EMS pomaga w redukcji cellulitu?

TAK. Impulsy elektryczne wytwarzane podczas sesji EMS docierają również do głębszych partii mięśni, co powoduje zwiększenie ukrwienia tkanki mięśniowej i łącznej zapewniając jędrną i gładką skórę oraz działając antycellulitowo.


Czy trening EMS jest skuteczną metodą rehabilitacji?

TAK. Trening EMS zmniejsza częstotliwość bólów pleców oraz bioder i pomaga w szybszym powrocie do pełnej sprawności po kontuzji. Co więcej, trening EMS nie obciąża stawów.


Czy elektrostymulacja mięśni boli?

Trening EMS jest całkowicie bezbolesny. Jest natomiast bardzo przyjemny, a specjalny kombinezon zapewnia wygodę i perfekcyjnie dopasowuje się do ciała, dzięki czemu ruchy podczas treningu nie są skrępowane.


Czy trening 2 razy w tygodniu jest wystarczający?

TAK. Trening EMS dwa razy w tygodniu w zupełności wystarczy, ponieważ odpowiada on treningowi na siłowni (około 1,5-2h) wykonywanemu trzy razy w tygodniu.


Jak szybko zauważę efekty?

Efekty widoczne są już po kilku sesjach treningu EMS. Badanie przeprowadzone przez niemieckich naukowców dowiodły, że już po 4 treningach siła maksymalna ćwiczących wzrosła o 17%, poziom wytrzymałości po 12 sesjach wzrósł o 108%, a po 4 tygodniach regularnych treningów zanotowano 30% wzrost mocy.


Co mam zabrać na trening?

Wystarczy wygodne obuwie sportowe. My zapewniamy specjalną bieliznę termo aktywną (koszulkę + spodenki), na którą jest zakładana kamizelka z elektrodami.


Zadzwoń

737 468 068

e-mail

biuro@jumpfitness.eu